ЦСКА победи Локомотив в столичното дерби

Тодор Янчев: Сектор Г се е разцепил на две

ЦСКА победи Локомотив (Сф) с 3:1 в столичното дерби. Мачът се игра на стадион "Българска армия" и бе от 24-и кръг на "А" група. Домакините имаха преимущество през първото полувреме. Те пропуснаха добри ситуации за гол чрез Грегъри Нелсън и Спас Делев. Вторият все пак се разписа в 41-ата минута на двубоя.През втората част ЦСКА стигна до нови два гола. Първо Мишел Платини засече центриране на Иван Банделовски в 57-ата минута и вкара за 2:0.Пет минути по-късно Костедин Стоянов вкара на празна врата след грешка на вратаря на Локомотив Валентин Галев.В последната минута на мача Марчо Дафчев вкара почетния гол за Локомотив.

Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев заяви след победата с 3:1 над Локомотив София, че след като е бил заменен, някой от резервната скамейка му е казал, че агитката на червените в сектор "Г" се е разцепила на две."Не знам какво се е случило, но някой от скамейката ми каза, че сектор "Г" се е разцепил на две. Това не е хубаво и затова се надявам всичко да се оправи. ЦСКА е силен, когато сме единни", заяви Янчев.
"Не смятам, че момчетата от Локо Сф са играли слабо в днешния двубой. Един отбор играе колкото му позволи противника. Радвам се, че успяхме да неутрализираме техните атаки още в зародиш", добави сърцатият полузащитник.

ЦСКА - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 3:1