Черноморец (Поморие) победи Спортист (Своге) с 2:1 в бараж за влизане в А група.

Отборът на Черноморец (Поморие) победи Спортист (Своге) с 2:1 на стадион „Хаджи Димитър” в Сливен. Мачът бе бараж за влизане в „А” група.Първо Копаранов откри в 38-ата минута след центриране на Божинов. Три минути по-късно след идентично положение Костадинов направи 2:0. В 59-ата минута Димов от Черноморец Поморие останаха с десет души след червен картон на Димов.В 82-ата минута Младенов намали резултата на 1:2. Три минути преди края отборът от Поморие остана с девет души на терена след като Стоянов бе изгонен.Победителят ще играе срещу Видима Раковски в неделя за директна промоция в елита на България.

Черноморец (Поморие): Йовешич, Копаранов, Тодоров, Стоянов, Костадинов, Калоянов, Манев, Коев, Божинов (к), Димитров, Димов

Спортист (Своге): Годжев, А. Тодоров, Младенов (к), Василев, Мутафов, Борисов, Стоев, Добрев, Валентинов, Георгиев, Атанасов